šaty na svatbu

Jako nevěsta se se svým nastávajícím nejprve zamyslete v jakém stylu chcete vaši svatbu pojmout. Pro slavnostní církevní svatební obřad se nejlépe hodí dlouhé bílé, champagne nebo krémové svatební šaty s dlouhou vlečkou, doplněné závojem, přip. rukavičkami. Pro méně formální neboli cilivní obřad můžete zvolit i krátké svatení šaty bez vlečky a v pastelových barvách. Pokud se vdáváte podruhé nebo si na okázalost příliš nepotrpíte, můžete zvolit prakticky jakékoliv společenské šaty nebo slušivý svatební kostým.

Vyzkoušejte si více střihů a vyberte ten, který je nejvhodnější pro vaši postavu. Nezapomeňte na doprovod. Vezměte s sebou na zkoušení dobrou kamarádku, sestru nebo maminku, na jejichž názor se můžete spolehnout a pusťte se do zkoušení jednotlivých stylů.

Hladké štíhlé svatební šaty na tělo udělají Vaši postavu vyšší a zvýrazní její křivky. Bohatě nabírané šaty vaši postavu naopak opticky sníží a zakryjí také drobné nedokonalosti.

Pokud jste hodně vysoká, zvolte dostatečně dlouhou vlečku, vaše silueta pak bude proporcionálnější. Nižší postavu a kratší nohy můžete prodloužit botami na vysokých podpatcích a nabíranou sukní.

Pokud jste pyšná na horní polovinu své postavy, zvolte šaty s odhalenými rameny, volnými zády a hlubším výstřihem. Naopak svatební šaty s rukávy a zahalená záda mohou kompenzovat rovná a široká ramena a korzet s níže položeným pasem zase skryje větší prsa.

Více se dozvíte v článku Šaty na svatbu 

 

Navštivte také

Doména www.jbpaliva.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 15975 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.jbpaliva.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář